Оприлюднені області-аутсайдери в Україні з освоєння коштів на ремонт доріг

Оприлюднені області-аутсайдери в Україні з освоєння коштів на ремонт доріг

Тільки один регіон України використав 100% коштів Дорожнього фонду з початку цього року

Оприлюднені області-аутсайдери в Україні з освоєння коштів на ремонт доріг
Фото: Shutterstock

Менше місяця до закінчення 2018 року, а в Україні залишається чотири області, в яких коштами Дорожнього фонду на ремонт місцевих доріг скористалися не більше, ніж на 69%. Найгірша ситуація в Луганській, Одеській, Тернопільській та Миколаївській областях, пише ЦТС із посиланням на інфографіку Мінінфраструктури.

У Луганській області кошти з Дорожнього фонду використані тільки на 46% (за підсумками жовтня було 42%), в Одеській – 57% (55% в жовтні), в Тернопільській – 64% (54% в жовтні), в Миколаївській – 69% (52% в жовтні), свідчать дані Мінінфраструктури.

Закарпатська область у жовтні також входила до списку регіонів, які освоїли близько 50 відсотків коштів Дорожнього фонду. Але в листопаді вона змогла наростити темпи ремонтних робіт на місцевих дорогах, використавши 74% коштів Фонду.

Єдиним регіоном, який освоїв 100% коштів Дорожнього фонду, поки залишається Хмельницька область. Наздоганяє її Вінницька область із показником 98%, хороші результати у Чернігівської (97%), Запорізької (94%), Львівської (92%), Харківської (92%) та Дніпропетровської областей (91%).

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в Україні запрацювала реформа децентралізації в дорожній сфері. Тепер держагентство «Укравтодор» несе відповідальність тільки за 50 000 кілометрів доріг, решта 123 000 кілометрів дорожньої мережі країни передані на рівень областей із гарантованим фінансуванням із Дорожнього фонду в обсязі 35% від його надходжень.

Раніше Mind писав, що Київ планує відмовитись від ямкового ремонту доріг.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло