Суд зняв арешт з майна Промінвестбанку

Суд зняв арешт з майна Промінвестбанку

Відповідну скаргу ПІБ суд задовольнив 4 грудня

Суд зняв арешт з майна Промінвестбанку
Фото: УНІАН

Апеляційний суд Києва зняв арешт з майна Промінвестбанку. «4 грудня Київський апеляційний суд задовольнив скаргу ПАТ «Промінвестбанк», визнав неправомірними дії і скасував постанову приватного виконавця виконавчого округу Києва від 20 вересня про відкриття виконавчого провадження про примусове виконання рішення Апеляційного суду від 5 вересня за заявою ТОВ «Пріватофіс», пише Stockworld із посиланням на повідомлення банку.

Водночас 6 грудня цим же судом було задоволено скаргу Промінвестбанку і скасовано постанову приватного виконавця і знято арешт з майна банку.

Раніше повідомлялося, що Апеляційний суд Києва 5 вересня заарештував акції Промінвестбанку, Ощадбанку і ВТБ Банку. Київський апеляційний суд 19 листопада частково задовольнив скаргу ВТБ Банку і скасував постанову приватного виконавця про заборону банку проводити ліквідацію або реорганізацію юридичної особи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло