Неймовірно, але факт: чотириденний робочий тиждень підвищує продуктивність праці
Компанії, які скоротили свій робочий день, виявили підвищення продуктивності праці та зменшили професійне вигорання

Компанії, які скоротили свій робочий день, виявили підвищення продуктивності праці та зменшили професійне вигорання. Про це повідомляє Reuters.
«Це набагато корисніше, і ми справляємося краще, якщо не працюємо в шаленому темпі», – повідомив засновник берлінської компанії з розробки програмного забезпечення для управління проектами Planio Ян Шульц-Хофен. Його компанія на початку року запропонувала 10 співробітникам чотириденний робочий тиждень.
Разом з цим новозеландська страхова компанія Perpetual Guardian повідомила про падіння стресу та стрибок залучення персоналу після перевірки 32-годинного тижня на початку цього року.
Навіть у Японії уряд заохочує компанії пропускати ранок понеділка, хоча інші схеми у цій країні трудоголіків мали незначний ефект.
Конгрес профспілок Великобританії (TUC) закликає до того, аби вся країна перейшла до чотириденного робочого тижня.
TUC стверджує, що люди заслуговують на коротший тиждень завдяки новітнім технологіям, наприклад, машинному навчанню та робототехніці.
«Це дозволило б зменшити навантаження на балансування робочого та сімейного життя та могло б покращити гендерну рівність. Компанії, які вже пробували це, стверджують, що це краще для продуктивності та добробуту співробітників», – сказав економічний директор TUC Кейт Белл.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].