Проект закону про іноземні інвестиції не дозволить «Укроборонпрому» створювати СП з Росією

Проект закону про іноземні інвестиції не дозволить «Укроборонпрому» створювати СП з Росією

Текст законопроекту опубліковано на сайті Верховної Ради

Проект закону про іноземні інвестиції не дозволить «Укроборонпрому» створювати СП з Росією
ukroboronprom.com.ua

Законопроект №9401 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій у оборонно-промисловий комплекс» опубліковано на сайті Верховної Ради України, пише РБК-Україна.

Проект закону пропонує надати право учасникам Держконцерну «Укроборонпром» брати участь в реалізації міжнародних проектів шляхом створення господарських організацій із залученням іноземних інвестицій в ОПК.

При цьому для учасників «Укроборонпрому» декретом Кабінету міністрів передбачена заборона бути засновниками підприємств будь-яких організаційних форм та видів, вказано в пояснювальній записці.

Таким чином, це унеможливить участь «Укроборонпрому» в заснуванні спільних підприємств з РФ, наголошує видання.

Крім того, у законі «Про особливості управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі» взагалі відсутня норма, що врегульовує питання участі підприємств ОПК у спільних підприємствах.

Напередодні  Кабінет міністрів вніс у Раду законопроект про створення сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій у оборонно-промисловий комплекс.

Нагадаємо, перший віце-спікер Верховної ради Ірина Геращенко заявила, що цього тижня Верховна Рада повинна проголосувати за ряд законопроектів оборонного сектору. Зокрема, йдеться про закон про здійснення закупівель продукції в оборонному секторі.

У липні парламент звільнив «Укроборонпром» від боргів перед компаніями Росії. А в серпні відповідний закон підписав глава держави Петро Порошенко.

Як повідомлялося, 13 грудня керівництво «Укроборонпрому» провело зустріч з представниками іноземних дипломатичних представництв та місій в Україні. У заході взяло участь понад 42 членів дипломатичних корпусів з 30 країн світу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло