«Із конференц-залів – до залів суду»: визначено 12 найбільших кар'єрних «лузерів» 2018 року за версією Forbes

«Із конференц-залів – до залів суду»: визначено 12 найбільших кар'єрних «лузерів» 2018 року за версією Forbes

Причини їх кар’єрних крахів є найрізноманітнішими: від невдалих висловів до значних фінансових оборудок

«Із конференц-залів – до залів суду»: визначено 12 найбільших кар'єрних «лузерів» 2018 року за версією Forbes
Пол Манафорт
фото Shutterstock

Журнал Forbes обрав ряд успішних людей, кар’єра яких стрімко обірвалась в 2018 році.

Розанна Бар – відома американська кіноакторка, комедіантка, продюсер, режисер та кандидат на пост президента США в 2012 році від лівої партії Миру та Свободи. Скандал навколо неї спалахнув через її расистські висловлювання, які вони опублікувала в соціальній мережі, а саме: Розанна написала, що американський політик-демократ Валері Джаретт є породженням руху «Браття-мусульмани» та фільму «Планета мавп». У зв'язку із її висловлюванням телеканал АВС закрив її телешоу.

Майкл Коен  – екс-адвокат президента Дональда Трампа, який визнав себе винним у наданні неправдивих свідчень під час федерального розслідування спецпрокурора Мюллера щодо ймовірного втручання РФ у вибори в США в 2016 році. Крім того, завдяки обшукам поліції вдалось знайти у Коена його листування з президентом, а також документів, що свідчать про виплати ним грошей, на прохання Трампа, порноактрисі Стормі Денілес за її мовчання. На додачу, його підозрюють в ухилянні від сплати податків на суму $20 млн.

Карлос Гон – екс-президент та генеральний директор компаній Renault та Nissan і голова стратегічного альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Став відомим завдяки виведення з тяжкої кризи компанії Nissan, але цього року главу альянсу заарештували за багаторічні фінансові махінації, зокрема і виростання грошей автовиробників у власних цілях.

Пол Манафорт – скандально відомий екс-керівник передвиборчої команди Дональда Трампа та колишній радник українського президента-утікача Віктора Януковича. Політтехнолог Манафорт є цікавим фігурантом справи щодо втручання РФ в американські вибори, який брав участь в найвідомішому епізоді контактів оточення Трампа з людьми, які представляли інтереси Росії. Зокрема, він був присутнім під час зустрічі адвоката Наталії Весельницької з представниками команди президента США, коли вона пропонувала їм отримати компромат на головного конкурента Трампа – Хілларі Клінтон. У серпні цього року під час судового розгляду його було обвинувачено за 8 із 18 пунктів. у жовтні Прокурори США погодились частково зняти обвинувачення з екс-очільника передвиборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта. Винесення остаточного рішення у його справі призначено на 8 лютого 2019 року.

Ерік Шнейдерман – американський юрист та політик, генеральний прокурор штату Нью-Йорк з 2010 по 2018 роки. Йому довелось піти зі своєї посади після публікації в журналі New Yorker, в якій четверо жінок обвинуватили його в фізичному насиллі, на яке вони не давали згоди. Шнейдерман обвинувачення відкинув, але з посади звільнився.

До списку потрапили також бізнесмен Стів Вінн, актор та комік Джеффрі Тембор, Джон Шнаттер, головний виконавчий директор корпорації CBS Лесли Мунвеш, американська журналістка Мегін Келлі, американська бізнесвумен-засновниця бренду Theranos Елізабет Холмс, керівник баскетбольного клубу NBA «Філадельфія Севенті Снікерз» Брайан Коланжело.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло