SK Hynix збудує новий завод з випуску мікросхем пам’яті за понад $13 млрд

SK Hynix збудує новий завод з випуску мікросхем пам’яті за понад $13 млрд

Очікується, що він почне працювати вже в 2020 році

SK Hynix збудує новий завод з випуску мікросхем пам’яті за понад $13 млрд
фото www.skhynix.com

В середу 19 грудня керівництво компанії SK Hynix провело урочисту церемонію закладки нового напівпровідникового заводу поблизу міста Ічхон в провінції Кьонгідо, Південна Корея. Про це повідомляє The Investor.

Зазначається,що в будівництво нових потужностей компанія планує інвестувати 15 трлн вон ($13,3 млрд).

Завод, який отримає назву М16 займатиме площу 53 000 кв м та буде введено в експлуатацію в жовтні 2020 року. На підприємстві будуть встановлені літографічні сканери діапазону EUV. За попередніми даними на М16 випускатимуть пам’ять, найбільш ймовірно, DRAM.

Новий завод, як очікується, випускатиме чіпів на 80,2 трлн вон. До 2026 року буде створено близько 34 800 робочих місць, в тому числі близько 3000 на виробничих підприємствах.

Коли будівництво буде завершено, компанія матиме 7 заводів з виробництва мікросхем пам'яті, в тому числі М11, М12, М15 в Чхонджу в провінції Північний Чхунчхон, М14 в Ічхоні та С2 в Усі, Китай.

В той час як наступного року очікується падіння попиту та падіння цін на DRAM, SK Hynix позитивно оцінює сектор в довгостроковій перспективі.

«Незважаючи на те, що в короткочасній перспективі будуть виникати певні труднощі, напівпровідникова промисловість, особливо сегмент пам'яті, продовжуватимуть зростати», – сказав генеральний директор компанії Лі Сок-хі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті