Facebook займається розробкою власної криптовалюти, яку можна переводити через WhatsApp

Facebook займається розробкою власної криптовалюти, яку можна переводити через WhatsApp

Запуск криптовалюти соцмережі в першу чергу буде орієнтовано на ринок грошових переказів Індії

Facebook займається розробкою власної криптовалюти, яку можна переводити через WhatsApp
фото pixabay.com

Facebook працює над створенням криптовалюти , яка дозволить  користувачам переводити кошти через додаток WhatsApp, який належить компанії.  Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що криптовалюта буде прив’язна до курсу долара для того щоб мінімізувати волатильність.

Наразі це поки що ще плани компанії,Facebook продовжує роботу над стратегією, «включно із планом для депозитарних активів або регулярних валют, які використовуватимуться для захисту стабільності вартості монети», зазначають джерела видання.

WhatsApp – система миттєвого обміну тестовими повідомленнями для мобільних та інших платформ з підтримкою голосового та відеозв’язку, особливо популярний в Індії. В країні нараховується понад 200 млн користувачів. Так само країна є лідером в світі за грошовими переказами – в 2017 році люди відправили додому в Індію $69 млрд, повідомив Світовий банк. Тому рішення про запуск криптовалюти Facebook в першу чергу буде орієнтовано на ринок грошових переказів Індії.

Також відомо, що Facebook має власний блокчейн-підрозділ, в якому наразі працює 40 працівників та який очолює колишній директор PayPal Девід Маркус.

«Як і багато інших компаній, Facebook вивчає способи використання можливостей технологій блокчейна. Ця невелика команда вивчає велику кількість різних додатків», – повідомили в Facebook.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті