Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
Порошенко підтримав подовження заборони на в'їзд в Україну росіянам після припинення воєнного стану

Порошенко підтримав подовження заборони на в'їзд в Україну росіянам після припинення воєнного стану

Президент погодився з пропозицією Держприкордонслужби продовжити низку обмежувальних заходів, серед них — заборона на в'їзд до країни громадянам РФ чоловічої статі віком від 16 до 60 років

Порошенко підтримав подовження заборони на в'їзд в Україну росіянам після припинення воєнного стану
Фото: УНІАН

Президент України Петро Порошенко заявив про готовність підтримати пропозиції керівництва Держприкордонслужби стосовно пролонгації дії низки обмежувальних заходів, запроваджених під час дії правового режиму воєнного стану в 10 областях країни. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву президента на засіданні Ради національної безпеки і оборони України в Києві в середу.

«Усі їхні дії (прикордонників. – ІФ) були абсолютно виправдані, і я прошу, Петре Олександровичу (Цигикал, голова Держприкордонслужби. – ІФ), внести пропозиції щодо продовження тих заходів, які не напряму пов'язані з воєнним станом. Але якщо ви визначите необхідність продовження низки заходів, я як президент і, упевнений, члени РНБО підтримаємо ваші пропозиції», – сказав президент.

Нагадаємо: 30 листопада голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал повідомив, що відомство посилило заходи контролю на кордоні та обмежило в'їзд до країни громадян Російської Федерації чоловічої статі віком від 16 до 60 років.

Секретар РНБО Олександр Турчинов припустив, що обмеження для чоловіків – громадян РФ – під час в'їзду на територію України можуть залишитися і після припинення воєнного стану.

Раніше Mind писав, що Порошенко оголосив про скасування воєнного стану в 10 областях України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті