Захворіло у світі
39,965,414
Померло у світі
1,113,307
Вилікувалось у світі
27,494,768
Захворіло в Україні
303,638
Померло в Україні
5,673
Вилікувалось в Україні
126,489
Швидкісним інтернетом 4.5G від lifecell можна користуватись на гірськолижних курортах в Карпатах

Швидкісним інтернетом 4.5G від lifecell можна користуватись на гірськолижних курортах в Карпатах

Серед них Буковель, Яремче, Ворохта, Микуличин у Івано-Франківській області, Драгобрат та ін.

Швидкісним інтернетом 4.5G від lifecell можна користуватись на гірськолижних курортах в Карпатах
Фото: УНІАН

Мобільний оператор lifecell забезпечив швидкісним покриттям мобільним інтернетом 4.5G основні українські гірськолижні курорти та туристичні містечка в Карпатах. Про це повідомляє прес-служба lifecell.

Згідно з повідомленням, оператор забезпечив покриття мобільним інтернетом стандарту 4.5G на головних лижних курортах і в туристичних містечках, серед яких: Буковель, Яремче, Ворохта, Микуличин у Івано-Франківській області, Драгобрат, Красія, Ясіня, Лазещина у Закарпатській області, Мигово, Сонячна Долина у Чернівецькій області, Славське, Буковиця, Плай, Захар Беркут, Трускавець, Тисовець, Орявчик у Львівській області та ін.

Із нагоди розширення 4.5G-покриття в Карпатах оператор випустив мапу-путівник із основною інформацією про зимові курорти, де абоненти lifecell будуть насолоджуватися гірськими краєвидами, мальовничими спусками та швидкісним мобільним інтернетом. Відтепер абоненти lifecell можуть обирати курорт для відпочинку та бути впевненими в якісному зв’язку.

Швидкісним інтернетом 4.5G від lifecell можна користуватись на гірськолижних курортах в Карпатах(Фото: прес-служба lifecell)
Нагадаємо: чистий збиток lifecell у lll кварталі 2018 року збільшився на 101,5% порівняно з аналогічним періодом 2017 року і склав 185,6 млн грн проти 92,1 млн грн.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті