Киян закликають не викидати новорічні ялинки на смітник, а здавати на утилізацію

Киян закликають не викидати новорічні ялинки на смітник, а здавати на утилізацію

Пункти працюють у всіх районах міста, і екологічну свідомість можна проявити, вже починаючи з 2 січня

Киян закликають не викидати новорічні ялинки на смітник, а здавати на утилізацію
фото DR

Київська міська держадміністрація звернулася до киян із закликом не викидати непотрібні новорічні ялинки на смітник, а принести їх до пунктів збору. Таких пунктів буде загалом відкрито 15 у кожному з районів Києва, повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

Він пояснив, що на території районних комунальних підприємств з утримання зелених насаджень та лісопаркових господарств уже підготовлені спеціальні майданчики для збору новорічних ялинок, які будуть подрібнені на тріску для подальшого використання у виробничих потребах.

Зокрема, зазначив він, отриману тріску планується використовувати для того, щоб мульчувати грунт (вкривати для захисту від пересихання) у лунках вічнозелених рослин, що ростуть у зелених господарствах та по території міста.

«Закликаємо киян запланувати не викидати ялинку на смітник, а знайти час і привезти своє новорічне дерево на утилізацію до одного з пунктів прийому, що розташований у кожному районі міста. Для того щоб усі встигли проявити свою екологічну свідомість, пункти прийому розпочнуть свою роботу вже із 2 січня 2019 року», – додав Андрій Мальований.

Минулого року комунальне об’єднання «Київзеленбуд» прийняло на утилізацію понад 10 000 ялинок, а у 2017 році – 5000 ялинок.

За посиланням можна знайти адреси пунктів прийому, контакти та години роботи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті