Іран та РФ готуються до спільних військових навчань в Каспійському морі

Іран та РФ готуються до спільних військових навчань в Каспійському морі

Точної дати початку навчань сторони не назвали

Іран та РФ готуються до спільних військових навчань в Каспійському морі
фото Wikipedia

Командувач іранським військово-морським флотом контр-адмірал Хоссейн Ханзаді оголосив, що Іран та Росія розпочали підготовку до проведення спільних навчань в Каспійському морі. Про це повідомляє Mehr News.

За його словами, сили країн відпрацьовуватимуть виконання тактичних та рятувальних задач, а також покращуватимуть протидію піратству.

«За останні роки співпраця між військово-морськими силами Ірану та Росії… укріпилась», – сказав він.

Ханзаді також  наголосив, що Іран встановив «дуже хороші та довгострокові відносини» з країнами в регіоні Каспія, «які добре один одного розуміють». Він зазначив, що Каспійське море повністю оточене суходолом і його безпеку забезпечують країни, що межують з регіоном.

«Каспійське море є зараз моделлю забезпечення миру, стабільності та дружби. Усі країни, що межують з регіоном, слідують одним і тим самим принципам», – підкреслив він.

Ханзаді охарактеризував майбутні спільні навчання Ірану та Росії як ще одне поле для розширення двосторонньої співпраці, зазначивши, що спільні навчання, безумовно, мають привести обидві сторони до стратегічної та тактичної співпраці на дуже високому рівні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло