Перші 5 млн грн від оренди державного майна перераховано до бюджету – Трубаров

Перші 5 млн грн від оренди державного майна перераховано до бюджету – Трубаров

Цього року річний план становить 1,2 млрд грн

Перші 5 млн грн від оренди державного майна перераховано до бюджету – Трубаров
Фото: Shutterstock

Перші 5 млн грн від оренди державного майна перераховано до бюджету. Про це повідомив в. о. голови Фонду державного майна (ФДМ) Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

Так, цього року річний план становить 1,2 млрд грн. За словами Трубарова, це реалістичний показник, оскільки минулого року Фонд перевиконав план на 45% і перерахував майже 1,5 млрд грн.

Думаєте Фонд державного майна відпочивав? Ні, перші 5 мільйонів гривень перераховано до бюджету від оренди державного...

Опубліковано Віталієм Трубаровим Середа, 9 січня 2019 р.

Трубаров наголосив на необхідності прийняття розробленого Фондом нового закону про оренду.

«Потрібно законодавчо зобов’язати балансоутримувачів передавати Фонду для оренди майно, що не використовується, або використовується не за призначенням», – повідомляє він.

Новий закон втричі скорочує процес оформлення оренди, з 143 до 43 днів. Вся оренда проходитиме виключно через електронні аукціони, мінімум дозволів і запитів, вводиться гарантійний внесок, який не повертається переможцю, відтак зривати аукціон недобросовісним учасникам стане дорого.

Встановлюється повна заборона оренди юридичним і фізичним особам, пов'язаним з країною-агресором Російською Федерацією.

Станом на 18 грудня минулого року Фонд держмайна перерахував до держбюджету 1,419 млн грн. Ця сума складає 142% від річного плану.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті