Порошенко затвердив планування бюджету на три роки

Порошенко затвердив планування бюджету на три роки

Відповідний закон ухвалений Верховною Радою 6 грудня 2018 року

Порошенко затвердив планування бюджету на три роки
Фото: УНІАН

Президент Петро Порошенко підписав проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо правового підґрунтя для запровадження середньострокового бюджетного планування)» (№8044), пише УНІАН із посиланням на сайт Верховної Ради України.

Документ був направлений на підпис главі держави 21 грудня 2018 року, а вчора, 8 січня, «повернуто з підписом від президента». 

Нагадаємо, закон ухвалений 6 грудня 2018 року. За нього проголосували 238 народних депутатів. Згідно з пояснювальною запискою, метою закону є створення правової основи для впровадження середньострокового бюджетного планування, подальший розвиток програмно-цільового методу, а також вдосконалення окремих норм Бюджетного кодексу України, що регулюють відносини, які виникають в процесі виконання бюджетів, звітування про їхнє виконання та контролю за дотриманням бюджетного законодавства і питання відповідальності за порушення бюджетного законодавства.

У тексті документа наголошено, що «для середньострокового бюджетного планування середньостроковий період включає плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди».

Раніше Mind писав, що доходи держбюджету-2018 перевиконані на 1,1%, посилаючись на Мінфін. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті