Google Assistant отримав чимало нових корисних функцій

Google Assistant отримав чимало нових корисних функцій

Голосовий помічник зможе відповідати голосом на смс-повідомлення, запускати музику, перевіряти час авіарейсів, бронювати номера у готелях та багато іншого

Google Assistant отримав чимало нових корисних функцій
фото pixabay.com

Під час виставки CES 2019 компанія Google розповіла, якими новими функціями наділила свого віртуального голосового помічника Google Assistant. Про це повідомляє Gizchina.

Наприклад, користувачі Google Maps для Android та iOS зможуть використовувати голосового помічника для відповіді на текстові повідомлення, увімкнення музики або спілкування зі своїми друзями чи рідними, не відволікаючись від кермування.

В Android віртуальний помічник співпрацюватиме з WhatsApp, Messenger, Hangouts, Viber, Telegram, Android Messages тощо.

Щоб відкрити застосунок Google Maps під час кермування, користувачу треба лише сказати «Оk, Google, вези мене додому».

Голосовий помічник також дозволить перевірити час вильоту авіарейсу. Наразі це буде доступно лише для внутрішніх рейсів у США, які виконує компанія United Airlines.

Google Assistant також може допомогти при бронюванню номера завдяки інтеграції з додатками Choice Hotels, AccorHotels, Priceline, Expedia, Mirai та іншими.

Google також додає функцію, що дозволить користувачам Android отримувати доступ до голосового помічника навіть при заблокованому телефоні. Але наразі це доступно лише на телефонах Pixel, втім, компанія обіцяє, що найближчим часом решта пристроїв також отримають цю функцію.

Крім того, «розумні» колонки від Google отримають новий режим перекладу. Наприклад, якщо сказати «Ok, Google, будь моїм перекладачем на французьку», ви зможете отримувати усний або письмовий переклад у режимі реального часу.

Нагадаємо: днями стало відомо, що компанія Google купила стартап Superpod – сервіс, що дозволяє користувачам відправляти питання та протягом години отримувати на них відповіді від експертів. Вважається, що отримання Google стартапу дозволить компанії зробити свого голосового помічника Google Assistant більш освіченим та корисним для користувачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті