Євроскептики, Польща та Італія, можуть об’єднатись, щоб змінити ЄС – Сальвіні

Євроскептики, Польща та Італія, можуть об’єднатись, щоб змінити ЄС – Сальвіні

Єдиним питанням, яке може зірвати «прихід нової весни» до Європи, можуть стати санкції для Росії

Євроскептики, Польща та Італія, можуть об’єднатись, щоб змінити ЄС – Сальвіні
фото pixabay.com

Італія та Польща мають об’єднати свої зусилля, щоб змінити Європу. Про це заявив віце-прем’єр Італії Маттео Сальвіні під час візиту до Польщі, передає Reuters.

Метою його візиту було заручитись підтримкою польської сторони як частини євроскептичного альянсу під час березневих виборів до Європарламенту.

Уряди в Римі та Варшаві, скептично налаштовані проти Європи, прагнуть забрати певні повноваження у Брюсселя та передати їх країнам і сподіваються, що партії з подібними поглядами отримають багато місць під час виборів у травні, які відбудуться після Brexit.

«Польща та Італія стануть частиною нової весни Європи, відродження європейських цінностей», – заявив Сальвіні під час прес-конференції з міністром внутрішніх справ Польщі Йоахімом Брудзінським.

Зазначається, що візит Сальвіні до Варшави було ініційовано Брудзінським, який сказав, що сторони обговорювали  питання міграції та безпеки кордонів ЄС.

Сальвіні неодноразово виступав проти ЄС і заявляв, що травневі вибори мають життєво важливе значення для створення «реформістського» блоку, який зможе перебудувати брюссельські інститути зсередини.

Попередні спроби євроскептиків сформувати альянс в Європарламенті були не надто успішними, оскільки у них часто бувають різні пріоритети або інтереси, крім того, вони не готові йти на компроміс.

Питанням, яке цього разу може завадити сформувати новий альянс, ймовірно, стануть санкції для Росії. Сальвіні неодноразово закликав до їх зняття, тоді як польська сторона їх підтримує.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті