Держлікслужба очолила рейтинг інформаційного наповнення офіційних сайтів місцевих органів виконавчої влади
Серед лідерів названі Мінінфорполітики, Держслужба з питань праці, ДСНС, адміністрація Держприкордоної служби

Державний комітет телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо) провів моніторинг інформаційного наповнення офіційних сайтів центральних і місцевих органів виконавчої влади у другому півріччі 2018 року, в якому лідирує Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, передає Інтерфакс-Україна.
Як повідомляє в п'ятницю прес-служба Держкомтелерадіо, лідерами рейтингу серед 64 центральних органів виконавчої влади також стали Міністерство інформаційної політики України, Державна служба України з питань праці, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та адміністрація Державної прикордонної служби України.
«Вони мають максимальний показник інформаційної прозорості 100%. У той же час найменше значення показника інформаційної прозорості має веб-сайт Національної служби здоров'я України (47,14%)», – сказано в повідомленні.
Також кращими серед 25 веб-сайтів обласних державних адміністрацій та Київської міської держадміністрації визнані сайти Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської, Херсонської, Чернігівської ОДА. «Всі вони мають високі показники інформаційної прозорості», – відзначили в Держкомтелерадіо.
Також повідомляється, що значну динаміку росту інформаційної прозорості серед центральних органів виконавчої влади продемонстрували Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Національна поліція України, Державна міграційна служба України, Міністерство освіти і науки України, Державне агентство з питань електронного уряду України і Міністерство культури України, а серед місцевих органів виконавчої влади – Запорізька, Дніпропетровська, Полтавська, Черкаська, Луганська, Волинська Кіровоградська та Чернівецька обласні держадміністрації.
За інформацією Держкомтелерадіо, таке зростання обумовлене, перш за все, реалізованими заходами щодо адаптації своїх сайтів до потреб осіб з вадами зору та слуху.
«Станом на 22 грудня 2018 року повністю виконали вимоги нормативно-правових актів щодо забезпечення доступності інформації для користувачів з вадами зору та слуху 47% центральних органів виконавчої влади та 76% місцевих органів виконавчої влади. Часткову адаптацію своїх сайтів до потреб осіб з вадами зору і слуху здійснили 11% центральних і 12% місцевих органів виконавчої влади», – йдеться в повідомленні.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].