Slack має намір вийти на біржу в обхід традиційного ІРО

Slack має намір вийти на біржу в обхід традиційного ІРО

Замість цього компанія планує провести прямий лістинг

Slack має намір вийти на біржу в обхід традиційного ІРО
фото pixabay.com

Slack Technologies планує вийти на біржу через прямий лістинг, зберігаючи оцінку у $7 млрд, що зробить її другою найбільшою компанією після Spotify, яка вирішила йти в обхід традиційного ІРО. Про це повідомляє Financial News із посиланням на WSJ.

Slack, яка керує корпоративним месенджером, скоріше всього вийде на біржу в ІІ кварталі 2019 року.

Наразі компанія планує зробити це через прямий лістинг, втім її плани, за словами джерел, ще можуть змінитись.

Під час прямого лістингу компанія реєструє свої акції на біржі для вільного продажу без попередніх торгів за участі інвесторів, чим уникає зайвих витрат та обмежень на продажі паперів інсайдерами. Ціна формується на основі попиту та пропозиції.

Видання зазначає, що такий спосіб виходу на біржу є доволі рідкісним явищем. У квітні 2018 на цей крок наважилась Spotify, пояснивши це тим, що компанія не потребує нового фінансування.

Джерела повідомляють, що Slack залучила понад $1 млрд з моменту запуску в 2013 році і все ще має значні кошти на балансі. У серпні Slack залучила $427 млн в раундах фінансування, які очолили Dragoneer Investment Group та General Atlantic. Тоді інвестори оцінили компанію в $7,1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло