У Парижі хочуть посадити ліс, в 5 разів більший за Централ-Парк у Нью-Йорку

У Парижі хочуть посадити ліс, в 5 разів більший за Централ-Парк у Нью-Йорку

Ліс буде знаходитися за 29 км на північний захід від центру Парижа

У Парижі хочуть посадити ліс, в 5 разів більший за Централ-Парк у Нью-Йорку
фото SMAPP/weforum.org

Уже понад 15 років влада Парижа планує посадити новий ліс на рівнині в передмісті Пьєррелай-Бессанкур. Французькі політики зараз активно домагаються того, щоб проект з озеленення став реальністю.

Однак є чимало перешкод, оскільки є багато претендентів на комерційне використання цієї землі, повідомляється на сайті Всесвітнього економічного форуму.

Згідно з планом, буде висаджено 13,4 кв. км зелених насаджень. У перспективі це приблизно в п'ять разів більше за Центральний парк Нью-Йорка.

Paris is planning a huge forest five times larger than Central Park

If you needed another reason to visit Paris. Read more: http://wef.ch/2Fxxujz

Опубліковано Video – World Economic Forum Вівторок, 27 лютого 2018 р.

Ділянка в Pierrelaye-Bessancourt межує з дорогами і знаходиться недалеко від річки Сени.Протягом останнього століття на цьому місці був посушливий пустир. З 1896 по 1990 роки Париж розпилював залишки стічних вод на 865 акрах полів, щоб удобрити їх. Згодом зʼясувалося, що це навпаки призвело до втрати грунтом родючості.

Сьогодні цей район став неофіційним сміттєзвалищем для Парижа. Влада вирішила перетворити цю ділянку на пишний ліс. Щоб дерева досягли зрілості, знадобиться 30-50 років.

Згідно з планом, в лісі будуть пішохідні стежки, кінний центр, заповідники, кілька парковок, а також оглядові майданчики. Окрім рекреаційної мети ліс також допоможе знизити викиди парникових газів, оскільки дерева поглинають CO2.

Як зазначає CityLab, лісовий проект, швидше за все, зіткнеться з деякими проблемами. На цій ділянці стоять близько 1500 трейлерів, у яких живуть люди, тож для отримання повного схвалення потрібно тривала серія громадських слухань.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті