Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Українські та катарські інвестиційні та енергетичні компанії налагоджують співпрацю

Українські та катарські інвестиційні та енергетичні компанії налагоджують співпрацю

Україна і Катар обговорили перспективи енергетичної співпраці

Українські та катарські інвестиційні та енергетичні компанії налагоджують співпрацю
Фото: Shutterstock

Україна і Катар обговорили стан і перспективи українсько-катарської співпраці в енергетичній сфері, зокрема узгоджені конкретні кроки у напрямку налагодження співпраці між українськими та катарськими інвестиційними та енергетичними компаніями, йдеться у повідомленні на сайті міністерства закордонних справ України.

У головному офісі катарської державної інвестиційно-енергетичної компанії «Nebras Power» 27 січня 2019 року відбулась зустріч Посла Євгена Микитенка та дипломатів посольства з виконавчим директором цієї компанії Халідом М.Джоло і керівником департаменту розвитку Фейсалом Аль-Сіддіком.

«У ході зустрічі було обговорено стан і перспективи українсько-катарської співпраці в енергетичній сфері. Керівництву «Nebras Power» доведено інформацію щодо інвестиційного клімату в Україні у сфері відновлювальних джерел енергетики, для подальшого розгляду передано низку інвестиційних пропозиції та проектів», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, в ході подальших переговорів узгоджені конкретні кроки у напрямку налагодження співпраці між українськими та катарськими інвестиційними та енергетичними компаніями.

«Nebras Power» є спільним підприємством катарських державних компаній «Qatar Electricity & Water Co» і «Qatar Holding», яке було створено з метою здійснення інвестицій в енергетичні проекти з розвитку альтернативної енергетики за кордоном.

Нагадаємо, у планах Катару вкласти $20 млрд в енергопроекти США протягом п'яти років. Про це з посиланням на слова державного міністра у справах енергетики Катару Саада бен Шріда аль-Каабі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті