Режисер «Володаря перснів» зніме фільм про The Beatles

Режисер «Володаря перснів» зніме фільм про The Beatles

Основою для його фільму стануть 55 годин відеоматеріалів, які ніколи не демонструвалися

Режисер «Володаря перснів» зніме фільм про The Beatles
thebeatles.com

Пітер Джексон, який зняв дві трилогії за книгами Дж.Р.Р.Толкієна «Володар перснів» і «Хоббіт», зніме повнометражний документальний фільм про гурт The Beatles, передає The Guardian.

Режисер завжди був палким фанатом ліверпульської четвірки. Навіть музику до свого найбільш касового фільму «Хоббіт: несподівана подорож» він записав у «бітлівській» студії Abbey Road.

«Я схвильований тим, що честь зробити фільм про The Beatles випала саме мені», – розповів Пітер Джексон. Він стверджує, що ця робота буде для нього щастям.

Роботу над картиною вже почали. У процесі зйомок планується обробити близько 55 годин відеозаписів, зроблених за час існування The Beatles, а також 140 годин аудіозаписів, зроблених в ході запису останнього альбому групи Let It Be, який вийшов у 1969 році.

Пітер Джексон уже зняв документальний фільм «Вони ніколи не постаріють» про загиблих солдатів Першої світової. В його роботі була використана технологія реставрації відео – вперше кінематографістам вдалося чорно-білу архівну стрічку наповнити життям за допомогою нових кольорів.

Передбачається, що в картині про The Beatles також буде застосовуватися ця технологію.

А також творці фільму обіцяють, що в картині звучатимуть кілька композицій, раніше невідомих широкій публіці.

Цікаво, що 30 січня виповнилося 50 років з часу останнього виступу The Beatles перед глядачами. Тоді вони виконали на даху офісу компанії Apple Corporation Ltd. пісні з нового альбому Let It Be: Get Back, One After 909, I've Got a Feeling та інші. Просто винесли апаратуру і інструменти зі студії, яка була в підвалі цього будинку, і зіграли на свіжому повітрі, безкоштовно.

Надворі була типова англійська зима – холодний вітер, вогко і зимно. Лондонська поліція була проти цього виступу. Але глядачів, які здалеку почули The Beatles, прийшло багато. Вони стояли під будівлею, вмовляли і стримували англійських правоохоронців, але ті в результаті все-таки припинили цей незвичайний концерт.

42-хвилинний фільм, який теж отримав назву Let It Be, вийшов на екрани. З самого концерту в нього увійшло лише 20 хвилин звучання. Але чимало музики й інтерв'ю з «бітлами»  в фільм так і не потрапили.

Пітер Джексон поділився, що основою для його фільму стануть зйомки The Beatles для телепрограми  в січні 1969 року, яка так і не вийшла в ефір.

«У нашому розпорядженні опинилися 55 годин відеоматеріалів, які ніколи не демонструвалися, і 140 годин аудіоматеріалів. Немов машина часу перенесла нас назад, в 1969-й рік. І ось ми сидимо в студії, спостерігаючи за тим, як четверо друзів створюють разом чудову музику...»

Нагадаємо, британська сімʼя просить зняти з номінації на «Оскар-2019» фільм, знятий на основі історії вбивства їх 2-річного сина, стверджуючи, що жодних дозволів на зйомки вони не давали.

Як повідомлялося, 22 січня були оголошені  всі номінанти на премію «Оскар-2019».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті