НАБУ заблокувала роботу «Аграрного фонду» і провела обшуки

НАБУ заблокувала роботу «Аграрного фонду» і провела обшуки

Обшуки почали в межах справи про розтрату посадовими особами «Аграрного фонду» більше 240 млн грн

НАБУ заблокувала роботу «Аграрного фонду» і провела обшуки
Фото: agrofond.gov.ua

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) провело обшуки в ПАТ «Аграрний фонд».  Про це пише БізнесЦензор із посиланням на прес-службу НАБУ.

Наразі робота «Аграрного фонду» заблокована. Обшуки почали проводити 7 лютого в межах справи про розтрату коштів посадовими особами «Аграрного фонду» на суму більше 240 млн грн при закупівлі, зберіганні, пакуванні добрив в 2017-2018 роках.

НАБУ повідомляє, що напередодні зверталася до «Аграрного фонду» з вимогою надати тимчасовий доступ до документів, необхідних для розслідування, однак безуспішно.

«Службовці ПАТ відмовилися виконати рішення суду і не надали документи. Тому, з метою об'єктивного та всебічного розслідування, детективи змушені вилучати їх у примусовому порядку», – повідомили у відомстві.

НАБУ звинувачує представників «Аграрного фонду» в затягуванні слідчих дій.

«Зараз через безвідповідальність керівництва ПАТ близько сотні його співробітників знаходяться під відкритим небом: вхід до будівлі до завершення слідчої дії їм заборонений, про що керівництво ПАТ повідомляли неодноразово заздалегідь. Проте, співробітників про це не попередили і тепер люди очікують на морозі», – додали в НАБУ. 

Оновлено:за даними НАБУ, обшуки тривають вже другий день.

«Наразі через безвідповідальність керівництва ПАТ близько сотні його співробітників знаходяться просто неба: вхід до будівлі до завершення слідчої дії їм заборонено, про що керівництво ПАТ повідомляли неодноразово заздалегідь. Тим не менше, співробітників про це не попередили і наразі люди очікують на морозі», – йдеться в повідомленні.

Раніше Mind писав, що «Аграрний фонд» за 9 місяців збільшив чистий прибуток на 56% до 37,2 млн грн. Чистий дохід склав 3,8 млрд грн, валовий прибуток – 323,5 млн грн, операційний -109,7 млн грн

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті