Британія та Швейцарія продовжуватимуть торгівлю на пільгових умовах і після Brexit

Британія та Швейцарія продовжуватимуть торгівлю на пільгових умовах і після Brexit

Відповідну угоду сторони підпишуть сьогодні

Британія та Швейцарія продовжуватимуть торгівлю на пільгових умовах і після Brexit
фото pixabay.com

Великобританія та Швейцарія сьогодні, 11 лютого, підпишуть  угоду про продовження торгівлі на пільгових умовах після Brexit задля збереження торгівельних відносин обсягом у 36,5 млрд євро. Про це повідомляє Euractive.

Офіційне підписання угоди є одним з небагатьох конкретних кроків, які Великобританія зробила для забезпечення того, щоб усі торговельні угоди, які вона в даний час має як член ЄС, продовжували діяти і після того, як вона залишить блок наступного місяця .

«Це не тільки допоможе підтримати робочі місця по всій Великобританії, але це також буде міцним фундаментом для нас, щоб побудувати ще більш міцні торговельні відносини зі Швейцарією, коли ми виходимо з ЄС», – сказав міністр міжнародної торгівлі Великобританії Ліам Фокс.

Угода зможе забезпечити безперебійну торгівлю Швейцарі з Великобританією, незалежно від того, чи зможе Лондон до 29 березня домовитися з Брюсселем і укласти офіційну угоду про Brexit.

Аналогічну угоду про продовження безперебійної торгівлі було укладено Британією також з Ізраїлем, а угоди про взаєморозуміння – з Австралією та Новою Зеландією.

Глава Конфедерації британської промисловості, Каролін Ферберн, заявила, що деякі британські партнери, серед яких Японія та Південна Корея, неохоче погоджуються на підписання таких угод, доки не дізнаються остаточні умови виходу Британії з ЄС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті