Президент Молдови Додон відмовився зустрічатися з Порошенком

Президент Молдови Додон відмовився зустрічатися з Порошенком

Він тепер розглядає главу української держави виключно як кандидата на виборах

Президент Молдови Додон відмовився зустрічатися з Порошенком
Facebook Ігоря Додона

Візит президента України Петра Порошенка в Молдову перенесли на невизначений термін, повідомив прес-секретар МЗС Молдови Александр Ройтман. Про це інформує newsmaker.md.

Візит Порошенка в Молдову дійсно готували, але вирішили перенести «на інший термін». Це питання ще буде обговорюватися, уточнив представник МЗС країни.

Крім того, Ройтман підкреслив, що Петро Порошенко не збирався зустрічатися з президентом Молдови Ігорем Додоном. «В ході підготовки цього візиту ми не отримували по дипломатичних каналах запитів від української сторони про зустріч з президентом Додоном», – зазначив він.

За його словами, візит Порошенка в Кишинів залишається «в порядку двосторонніх контактів» Молдови та України.

Між тим Ігор Додон повідомив, що не зустрінеться зі своїм українським колегою, так як це було би втручанням у вибори в сусідній державі, заявив він в ефірі передачі на телеканалі Accent TV.

«Відомо, що президент Порошенко прибуде до Кишинева в середу. Наскільки мені відомо, пан Порошенко – кандидат на президентських виборах на Україні, і я вважаю, що зустрічатися з ним буде неправильно. Якщо зустрінемося з Порошенком, завтра з'явиться інший кандидат, який скаже, що хоче поїхати в Молдову і зустрітися з президентом. Тому не будемо втручатися в боротьбу в сусідній державі», – зазначив Додон.

Нагадаємо, нещодавно президент Додон поскаржився Росії, що її санкції проти України заважають Молдові транспортувати товари.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті