Блумберг має намір витратити $500 млн на боротьбу із Трампом

Блумберг має намір витратити $500 млн на боротьбу із Трампом

Засновник Bloomberg або балотуватиметься сам, або підтримає іншого кандидата від Демократичної партії

Блумберг має намір витратити $500 млн на боротьбу із Трампом
Майкл Блумберг
фото twitter.com/MikeBloomberg

Мільярдер-філантроп Майкл Блумберг готується витратити не менше $500 млн з власної кишені, щоб не дати Дональду Трампу піти на другий термін президентства. Про це повідомляє Politico.

Засновник однойменного інформаційно-аналітичного агентства поки не повідомив чи сам братиме участь у виборчих перегонах від Демократичної партії, чи підтримає одного з кандидатів. Зазначається, що якщо він вирішить балотуватись у президенти, ця сума на $175 млн перевищуватиме ту, що витратив Трамп для забезпечення своєї передвиборчої кампанії минулого разу.

Задля реалізації своєї мети Блумберг зібрав політичну команду, яка з листопада збиралась принаймні раз на тиждень для обговорення того, що його помічники назвали «планом А» та «планом Б».

«План А» передбачає, що Блумберг балотуватиметься на пост президента США як демократ, а не як незалежний кандидат, який він думав раніше. Згідно з «планом Б», Блумберг використає усі дані – від ретельно проаналізованих анкет до громадського опитування з питань, які хвилюють електорат – щоб допомогти кандидату від Демократичної партії.

Днями Блумберг заявив, що прийме остаточне рішення через три тижні.

«$500 млн – це просто непристойна сума. Це божевілля, цього достатньо, щоб скупити усю телереклам в 7-8 штатах, що дійсно має значення для первинної підготовки», – сказав консультант-демократ, знайомий з планами мільярдера.

Нагадаємо: станом на 1 лютого Дональду Трампу вдалось зібрати рекордну суму у $129 для боротьби за переобрання на президентських виборах у США в 2020 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті