AXA в Україні отримала рекордний прибуток за 2018 рік і зібрала 2 млрд грн страхових премій
Pekлama

AXA в Україні отримала рекордний прибуток за 2018 рік і зібрала 2 млрд грн страхових премій

Загальний обсяг страхових виплат зріс на 9% і склав 893 млн грн

AXA в Україні отримала рекордний прибуток за 2018 рік і зібрала 2 млрд грн страхових премій
Андрій Перетяжко, перший віце-президент «AXA Страхування»
Фото: фейсбук axaukraine

Компанії «АХА Страхування» й «АХА Страхування Життя» підбили фінансові підсумки 2018 року. За результатами 2018 року прибуток компаній «АХА Страхування» та «АХА Страхування Життя» в Україні склав 164 млн грн за міжнародними стандартами групи AXA, що на 176% вище, ніж у 2017 році (прибуток за національними стандартами склав 75 млн грн). Сума зібраних страхових премій за 12 місяців 2018 становить близько 2 млрд грн, а кількість договорів страхування збільшилася до 1,777 млн.

Сума страхових премій «AXA Страхування» склала 1,9 млрд грн, що на 13% вище показників 2017 року. Сума страхових премій «AXA Страхування життя» склала 93 млн грн, що на 57% вище показників 2017 року.

Одним з найбільш пріоритетних сегментів залишається страхування КАСКО, сума страхових премій з цього виду зросла на 12% у порівнянні з результатами 2017 року. В програмах страхування майна премії виросли на 20%, у добровільному медичному страхуванні – на 9%, у сегменті туристичного страхування – на 56%. Зниження премій на 2% відбулося лише за полісами ОСЦПВ, що відповідає стратегії компанії, спрямованої на підвищення прибутковості страхового портфеля.

Загальний обсяг страхових виплат зріс на 9% і склав 893 млн грн за підсумками 12 місяців 2018 року.

Задоволеність клієнтів сервісом компанії зростає, кількість позитивних відгуків становить 92%. «AXA Страхування» – єдина компанія, яка використовує Тransparent Customer Feedback, сервіс, що дозволяє відразу після врегулювання оцінити якість послуг компанії за 5-зірковою шкалою. Відгуки з'являються на сайті компанії у режимі реального часу. Адмініструє процес збору та перевірку відгуків незалежна компанія eKomi «The Feedback Company», європейський лідер у галузі роботи зі зворотним зв'язком від клієнтів.

Андрій Перетяжко, перший віце-президент «AXA Страхування», зазначає:
«Найголовнішими підсумками року можна назвати рекордну суму зібраних страхових премій, а також прибуток, який ми отримали у 2018 році. Основні причини такого прибутку в комбінації декількох чинників:
Перший – збільшення доходу від страхування, у тому числі й завдяки зменшенню частки ОСЦПВ, очищенню портфеля КАСКО в корпоративному сегменті, гарним результатам у ДМС, страхуванні майна та інших видах.
Другий фактор – наша консервативна політика резервування, яка дозволила розформувати частину резервів попередніх періодів.
Третій – якісний контроль наших витрат, що означає, що темпи зростання наших доходів набагато вище наших витрат.
Четвертий – збільшення інвестиційного доходу, завдяки, в тому числі, збільшенню облікової ставки НБУ та, відповідно, прибутковості за депозитами й ОВДП».

Про компанію «АХА Страхування»

АХА Group (Франція) – світовий лідер в сфері страхування та управління активами. Дев’ятий рік поспіль АХА – страховий бренд №1 у світі. Більше 165 000 співробітників щодня обслуговують 105 мільйонів клієнтів у 64 країнах світу. В 2017 році дохід Групи АХА склав 98,5 млрд євро. Станом на 31 грудня 2017 року в управлінні компанії налічувалося 1,439 трлн євро активів. Високі фінансові рейтинги (2017): Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable), Standard & Poor's (АA-, Stable).

СК «АХА Страхування» представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 780 співробітників і 1220 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше 500 000 клієнтів.

У рейтингу страхових компаній Mind компанія «АХА Страхування» має чотири з половиною «зірки», що відповідає високому рівню привабливості для клієнтів.

За результатами 2017, 2018 рр. «АХА Страхування» лідер страхування КАСКО серед страхувальників на українському ринку (за даними журналу Insurance TOP).

23 жовтня 2018 року Група АХА оголосила про те, що Fairfax Financial Holding Limited (Канада) придбає 100% «АХА Страхування» та «АХА Страхування життя» в Україні. Завершення угоди залежатиме від виконання відповідних умов її закриття, зокрема отримання необхідних регуляторних дозволів.

Офіційний сайт компанії «АХА Страхування»axa-ukraine.com
Офіційна сторінка компанії у Facebook: facebook.com/axaukraine

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло