Меркель підтримує Порошенка і про стосунки з РФ не забуває

Меркель підтримує Порошенка і про стосунки з РФ не забуває

Каже, що відносини з російською стороною розривати не можна

Меркель підтримує Порошенка і про стосунки з РФ не забуває
Ангела Меркель і Петро Порошенко
Фото: УНІАН

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що незважаючи на агресію Росії проти України і виклики, які Кремль кидає світу, відносини з російською стороною розривати не можна, передає Ліга.

Про це політик заявила під час панельної дискусії на Мюнхенській конференції з безпеки.

За її словами, з початку агресії Росії проти України «відносини з РФ кардинально змінилися». Однак вона вважає Москву партнером і виступає за збереження діалогу. «Геостратегічно Європа не має права розривати відносини з Росією», – заявила вона.

Також Меркель в ході свого виступу неодноразово висловила підтримку російському проекту з будівництва газопроводу «Північний потік-2».

«Звичайно я на боці пана Порошенко (у війні з РФ -Mind), але питання, пов'язані з «Північним потоком-2», залишаються для мене важливими», – сказала вона.

«Російський газ залишиться російським газом, а Росія залишиться нашим партнером», – резюмувала канцлер ФРН.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці у Facebook, що дуже дружньо поспілкувався з Меркель. 

«З Канцлером Німеччини обговорили шляхи протидії російській агресії проти України. Наголосив на важливості посилення тиску на Росію для звільнення полонених українських моряків, незаконно затриманих у Керченській протоці, а також усіх українських заручників, що незаконно утримуються як в Росії, так і на окупованих нею територіях Донбасу та Криму. Разом з Ангелою Меркель також скоординували дії з метою запровадження «Азовського пакету» санкцій», – написав він.

Дуже дружня розмова з Ангелою Меркель в рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції. З Канцлером Німеччини...

Опубликовано Петро Порошенко Суббота, 16 февраля 2019 г.

Нагадаємо, раніше Меркель запевнила, що Україна залишиться учасником транзиту газу після запуску «Північного потоку-2».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло