Apple купила стартап, що допоможе розширити можливості Siri

Apple купила стартап, що допоможе розширити можливості Siri

Стартап з розробки додатків та навиків для голосових асистентів Pullstring дасть змогу Siri успішніше конкурувати з Amazon Alexa та Google Assistant

Apple купила стартап, що допоможе розширити можливості Siri
фото Shutterstock

Apple придбала стартап зі штучного інтелекту PullString, який спеціалізується на наданні допомоги компаніям у створенні та модернізації голосових помічників, що дасть змогу технологічному гіганту розширити можливості її Siri. Про це повідомляє The Verge.

Зазначається, що PullString була заснована в 2011 році колишніми працівниками Pixar. Раніше стартап був відомий завдяки розробкам голосових систем для популярних іграшок, таких як Hello Barbie.

Видання наголошує, що достеменно невідомо, що Apple отримає від цієї угоди, яку оцінюють у суму не менше $100 млн, що в свою чергу значно перевищує $44 млн венчурного фінансування, отриманого PullString.

Втім, окрім іграшок стартап також працює на корпоративному рівні, допомагаючи компаніям створювати певні навики та додатки для їхніх голосових помічників, таких як Amazon Alexa та Google Assistant. Зважаючи на це, Apple могла придбати PullString, щоб прискорити розширення функцій Siri, яких не вистачає у порівнянні з голосовими помічниками компаній-конкурентів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло