Забудьте про біткойн, час інвестувати в марихуану – експерт

Забудьте про біткойн, час інвестувати в марихуану – експерт

Акції компаній, що виробляють канабіс, зросли більш як на 115%

Забудьте про біткойн, час інвестувати в марихуану – експерт
фото pixabay.com

Інвестиції в канабіс – наступна величезна галузь, яка продемонструє феноменальне зростання, але вона буде більш стійкою, ніж біткойни, стверджує Керол Пеппер, експерт консалтингової фірми Pepper International з консультації «багатих сімей» в інтерв'ю телеканалу CNBC.

 «Якщо ви хочете вкласти гроші в щось таке, що зростає дуже швидко, але при цьому законне і легалізоване і належно контролюється, думаю, канабіс – це саме та річ», – сказала експерт.

Нью-Йоркська фондова біржа і Nasdaq в 2018 році вперше включили в свої списки дві компанії, що виробляють марихуану – Canopy Growth і Cronos Group. Обидві базуються в Канаді. Акції Canopy зросли на понад 65% за минулий рік, за той же період Cronos зросла більш ніж на 115%.

Керол Пеппер каже, що легалізація канабісу в Канаді, де він тепер дозволений не лише дозволений для лікувальних, а й для рекреаційних цілей, «перевершила очікування».

Зараз канадські компанії налагоджують експорт в Європу.

«Медичне застосування канабісу приголомшує. Постійно проводяться нові дослідження, і я дійсно думаю, що це наступна величезна галузь зростання», – сказала вона, відзначаючи докази ефективності препарату в лікуванні артриту і епілепсії.

Експерт  також відкидає припущення про те, що зростання акцій канабісу буде схожим на «безумство» біткойна, що призвело до стрибка цін на цю криптовалюту до $19 000, потім актив обвалився до рівня $3940 на сьогодні.

Канабіс – це фізичний продукт, що має свої переваги, зазначає Пеппер.

«Я думаю, що це феноменальна рослина, яке приносить багато користі планеті, і я рада, що її нарешті легалізовано».

У США марихуану узаконили 10 штатів і округ Колумбія.

Пеппер стверджує, що великі американські тютюнові та алкогольні компанії візьмуть під свій контроль цю галузь, як тільки у всьому світі буде знято юридичну заборону на неї.

Нагадаємо, нещодавно у Великобританію надійшла перша легальна партія марихуани для використання у медичних цілях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті