В Apple пояснили, чому її iPhone коштують так дорого

В Apple пояснили, чому її iPhone коштують так дорого

В компанії визнали, що продукція і справді дорога, тому що в неї включено вартість розробки технологій

В Apple пояснили, чому її iPhone коштують так дорого
https://appleinsider.ru

Apple не раз критикували за високу вартість смартфонів. Компанія пояснює, що в ціну закладені великі витрати на розробку продукту, пише AppleInsider, посилаючись на заяву операційного директора Apple Джеффа Вільямса під час виступу в Університеті Елона.

В ході лекції один зі студентів запитав Вільямса, чи є у Apple план щодо зниження цін на продукцію. Як аргумент він навів звіти аналітичних компаній, в яких була підрахована собівартість продуктів Apple. Студент припустив, що Apple могла б без шкоди для себе зменшити величезну націнку на свої товари, і тим самим збільшити продажі.

«Усі ці історії, в яких нібито підрахована реальна вартість наших продуктів, переслідують мене з самого початку моєї роботи в Apple. Аналітики не мають уявлення, з чого складається кінцева ціна, і як багато уваги Apple приділяє створенню своїх продуктів», – пояснив виконавчий директор.

Як приклад, Вільямс розповів, як створювався трекер активності для Apple Watch: для цих цілей була задіяна ціла фізіологічна лабораторія і медичний персонал, а в самому тестуванні взяло участь близько 10 тисяч людей.

За словами Вільямса, Apple стежить за відгуками про ціни на iPhone. Він стверджує, що в довгостроковій перспективі компанія буде намагатися вирішити ці проблеми. І робити це Apple має намір в першу чергу на ринках, що розвиваються.

«Ми хочемо бути не елітарною компанією, а доступною для всіх. У нас багато роботи на ринках, що розвиваються», – повідомив Вільямс.

Моделі iPhone, представлені в 2018 році, залишаються дуже дорогими досі. Наприклад, iPhone XR, який є найдешевшим серед цих новинок, коштує в США від $749. Ціни на iPhone XS починаються з $1000, а за iPhone XS Max можна заплатити до $1450.

На тлі слабкого попиту на iPhone компанія почала знижувати вартість смартфонів на китайському ринку в січні 2019 року. Здешевлення торкнулося і флагманських моделей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло