Активи Брокбізнесбанку Курченка виставили на продаж

Активи Брокбізнесбанку Курченка виставили на продаж

Активи банку будуть продавати за принципом: один банк – один пул

Активи Брокбізнесбанку Курченка виставили на продаж
Бізнесмен Сергій Курченко
Фото: УНІАН

22 березня 2019 року у системі ProZorro.Продажі пройдуть торги з реалізації пулу активів Брокбізнесбанку бізнесмена Сергія Курченка стартовою ціною  256,9 млн грн (балансова вартість активів – 23 829,3 млн грн). Про це повідомив Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Пул включає права вимоги та інші майнові права за 493 кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання, права вимоги за 204 кредитними договорами, що укладені з фізичними особами і забезпечені іпотекою. Також до пулу ввійшли права вимоги на основні засоби, нерухоме майно, дебіторська заборгованість та майнові прав за дебіторською заборгованістю.

Даний Лот №:F10GL41929 був зібраний за принципом: один банк – один пул. Спочатку активи виставляли на індивідуальних торгах у системі ProZorro.Продажі, але вони не були викуплені.

Торги за цим лотом пройдуть за голландською моделлю аукціону з поетапним зниженням ціни, що буде визначена ринком, за результатами відкритого аукціону.

Нагадаємо, ліквідація Брокбізнесбанку почалась в червні 2014 року. Банк належав українському олігарху Сергію Курченку.

Цьогоріч Фонд гарантування планує завершити ліквідацію. Станом на кінець лютого 2019 року вкладниками банку отримано понад 2 602,2 млн грн у межах виплати гарантованої суми відшкодування. Загальна сума акцептованих вимог кредиторів банку перевищує 11 163,6 млн грн з яких фондом задоволено 1 012,2 млн грн. Надходження від продажу активів банку з початку ліквідації становлять 1 098,4 млн грн. Переважно – це надходження від реалізації основних засобів та прав вимог за кредитами.

Раніше Mind писав, що Ощадбанк домігся погашення заборгованості від Брокбізнесбанку на загальну суму 200 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті