Фонд Безоса, Гейтса та Ма інвестував $12,5 млн у розвиток геотермальної енергетики

Фонд Безоса, Гейтса та Ма інвестував $12,5 млн у розвиток геотермальної енергетики

Їхній інвестиційний фонд вкладає гроші у відновлювану енергетику задля боротьби з викидами парникових газів

Фонд Безоса, Гейтса та Ма інвестував $12,5 млн у розвиток геотермальної енергетики
фото twitter.com/Climeon

Фонд Breakthrough Energy Ventures, який фінансують мільярдери Джефф Безос, Білл Гейтс та Джек Ма інвестували $12,5 млн у шведську Baseload Capital для прискорення поширення використання геотермальної теплової енергії. Про це йдеться у повідомленні на сайті Baseload Capital.

Breakthrough Energy Ventures, як зазначається, інвестує проекти в галузі відновлювальної енергетики. Фонд зосереджується на п'яти великих викликах із найбільшою можливістю для впливу: електроенергії, транспорту, сільського господарства, виробництва та будівництва.

Breakthrough Energy Ventures інвестував в Baseload Capital для прискорення глобального використання низькотемпературної геотермальної теплової енергії, що є значною можливістю для вирішення проблем викидів парникових газів при виробництві електроенергії.

Вливання капіталу буде використано для інвестування в операторів теплової енергії для поширення використання геотермальних теплових електростанцій, які можуть виробляти чисту електроенергію 24 години на добу 7 днів на тиждень, йдеться в заяві.

Baseload Capital – це приватна інвестиційна фірма, яка вкладає кошти в проекти в галузі відновлюваної енергетики, що дозволяє боротися з викидами парникових газів. Зокрема, одне з ключових рішень цієї проблеми – низькотемпературна геотермальна енергія. При цьому компанія надає фірмам капітал для будівництва геотермальних електростанцій за технологією шведського проекту Climeon, одного з власників Baseload Capital.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло