Microsoft: до 2020 року 40% операційних процесів на підприємствах будуть налаштовуватися без участі людини

Microsoft: до 2020 року 40% операційних процесів на підприємствах будуть налаштовуватися без участі людини

На конференції Manufacture talks. IoT & other technologies розповіли про тренди промислової сфері в Україні

Microsoft: до 2020 року 40% операційних процесів на підприємствах будуть налаштовуватися без участі людини
Фото: Shutterstock

Уже до 2019 року 90% виробників розцінюють, що будуть максимально використовувати хмарні технології для оптимізації процесів постачання, а до 2020-го 40% операційних процесів на підприємстві зможуть налаштовуватися і навчатися без участі людини. Цей прогноз зробив Володимир Дмитренко, фахівець із хмарних рішень компанії Microsoft під час конференції Manufacture talks. IoT & other technologies, передає прес-служба Microsoft.

Крім того, на підприємствах поступово впроваджують технології інтернету речей. Згідно з дослідженням Microsoft, уже сьогодні в Україні їх використовують 2% постачальників обладнання, 47% – не передбачили можливість впровадження в систему IoT, а 51% постачальників обладнання і зовсім не знають про можливості IoT для підприємств.

Digital-трансформація стала обов'язковим еволюційним процесом формування IT-зрілості для всіх компаній, незалежно від галузі, зазначив Сергій Федчун, директор департаменту надання IT-послуг «Метінвест Діджитал»: «Трансформація бізнес-процесів за рахунок цифрових технологій (штучного інтелекту, роботизації, доповненої реальності) –  неодмінна умова успішного бізнесу, це точка зростання, яка є потужним драйвером для розвитку підприємства і масштабування успішних бізнес-проектів».

Серед інших технологічних трендів, які допоможуть підприємствам розвиватися, на думку фахівців Microsoft, – максимальне використання хмарних технологій для оптимізації процесу поставок, обов'язкове підключення машин до мережі виробника або Інтернету, а протягом 3-5 років – побудова цифрових двійників обладнання чи процесів тощо.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло