Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Порошенко заявив про намір звільнити голову Полтавської ОДА

Порошенко заявив про намір звільнити голову Полтавської ОДА

Причиною можливого звільнення називають серйозні претензії до посадовця від Антикорупційного бюро

Порошенко заявив про намір звільнити голову Полтавської ОДА
Фото: УНІАН

Президент Петро Порошенко заявив, що звільнить голову Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка. Про це повідомило Громадське радіо з посиланням на заяву глави держави під час виступу на форумі «Від енергоефективності до енергонезалежності» в Києві.

Порошенко попросив Кабінет міністрів направити йому подання на звільнення Головка та його першого заступника Андрія Пісоцького.

«Попрошу пана прем’єр-міністра надати мені подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка і його першого заступника пана Андрія Пісоцького. До них виникли серйозні претензії у Національного антикорупційного бюро, представлені відповідні докази, і для об’єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високу державну посаду», – сказав президент.

Нагадаємо: 22 лютого  пройшли обшуки в будівлі Полтавської обласної державної адміністрації. Спеціалізована антикорупційна прокуратура пояснила їх кримінальним провадженням щодо організації корупційної схеми. Зокрема, обшуки були проведені в кабінеті голови ОДА Валерія Головка і його першого заступника Андрія Пісоцького. Зі свого боку Головко та Пісоцький запевнили, що ніколи не вчиняли корупційних дій, у яких їх підозрюють.

Раніше Mind писав, що Порошенко зняв Гладковського з посади в РНБО.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті