Volkswagen планує випустити 22 млн електрокарів за наступні 10 років

Volkswagen планує випустити 22 млн електрокарів за наступні 10 років

Автоконцерн збирається також розширити свій модельний ряд електромобілів до 70

Volkswagen планує випустити 22 млн електрокарів за наступні 10 років
Герберт Дісс, гендиректор Volkswagen Group
фото www.volkswagen-newsroom.com

Німецький автомобілебудівний концерн Volkswagen (VW) збирається за 10 років збільшити модельний ряд електромобілів до 70 і випустити сумарно 22 млн електромобілів. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Зазначається, що розширення електричної мобільності є важливим кроком для компанії на її шляху до досягнення нейтрального балансу з викидів вуглецю. VW підписав комплексну програму декарбонізації, яка має бути досягнута до 2050 року.

«Volkswagen бере на себе відповідальність щодо ключових тенденцій майбутнього, особливо пов’язаних із захистом клімату. Цілі Паризької кліматичної угоди – це наш критерій. Ми будемо систематично узгоджувати виробництво та інші етапи в ланцюжку створення з нейтральністю CO2 в найближчі роки. Саме так ми зробимо свій внесок у боротьбу з глобальним потеплінням. Volkswagen прагне забезпечити індивідуальну мобільність мільйонам людей на довгі роки – індивідуальну мобільність, яка буде більш безпечною та чистою», – наголосив генеральний директор Volkswagen Герберт Дісс.

Група Volkswagen встановила віхи в усіх областях, які повинні бути досягнуті в найближчі роки на шляху до повної декарбонізації до 2050 року. Ці заходи засновані на трьох принципах: по-перше, ефективне й стійке скорочення викидів CO2; по-друге, перехід на поновлювані джерела енергії для електропостачання; по-третє, компенсування викидів, яких не можна уникнути.

Для досягнення встановлених цілей, компанія електрифікує свій портфель транспортних засобів, і до 2023 року інвестиції лише в цю галузь становитимуть понад 30 млрд євро. До 2030 року кількість електромобілів у парках брендів концерну зросте щонайменше до 40%.

Зазначається, що цього року розпочнеться виробництво перших електрокарів нового покоління: за Audi e-tron піде Porsche Taycan.

Для підтримки електрифікації Volkswagen обрала LG Chem, SKI, CATL і Samsung як стратегічних постачальників акумуляторних елементів. Крім того, компанія розглядає можливу участь у виробництві батарей у Європі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію