Після оновлення на Tesla Model 3 можна проїхати на 25 км більше

Після оновлення на Tesla Model 3 можна проїхати на 25 км більше

Відтепер версія Long-Range на одній зарядці зможе проїхати 525 км

Після оновлення на Tesla Model 3 можна проїхати на 25 км більше
фото twitter.com/elonmusk

Під час запуску базової та найдешевшої версії Model 3 Tesla пообіцяла найближчим часом за допомогою програмних засобів збільшити запас ходу електромобілю. Автовиробник заявив,що свою обіцянку виконав і тепер Model 3 на одному заряді зможе проїхати на 15 миль більше (25 км). Про це повідомляє Electrek.

Коли минулого місяця Tesla випустила Model 3 за $35 000, автовиробник здивував багатьох, пообіцявши збільшити діапазон її ходу. Втім покращення торкнулось не усіх власників Model 3, а лише власників версії Long-Range із збільшеною батареєю. За словами гендиректора компанії авто тепер зможе проїхати не 500 км, а 525 км.

Він наголосив, що компанії вдалось здійснити такий «апгрейд повітрям», завдяки тому,що Tesla займається не лише розробкою, обладнання, а й вбудованого програмного забезпечення.

Такого роду оновлення доступні для тих, хто уже є власником електрокарів Tesla, і для тим, хто лише збирається їх купити. Зазначається, що автомобіль самостійно завантажить необхідне оновлення, а зранку власник уже сяде в «оновлену» автівку із більшим запасом ходу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті