Усі легковики в Європі будуть оснащені «чорними скриньками» та посиленою системою безпеки

Усі легковики в Європі будуть оснащені «чорними скриньками» та посиленою системою безпеки

Нові технології безпеки стануть обов'язковими з 2022 року

Усі легковики в Європі будуть оснащені «чорними скриньками» та посиленою системою безпеки
фото pixabay.com

Європарламент, Рада ЄС та Єврокомісія досягли попередньої угоди щодо регламенту, який стосується підвищення рівня безпеки на дорогах. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЄК, передає ТАСС.

Зазначається, що відповідно до нових правил, з 2022 року автовиробники повинні будуть обладнати машини, які продаються на території ЄС, «чорними скриньками» і системою автоматичного утримання в смузі транспортного засобу.

«Інститути ЄС досягли попередньої угоди щодо перегляду загальних правил безпеки дорожнього руху. З 2022 року нові технології безпеки стануть обов'язковими для європейських транспортних засобів, щоб захистити життя пасажирів, пішоходів і велосипедистів», – йдеться в повідомленні.

Бортові самописці, дані з яких можна буде використовувати для встановлення причин ДТП, і система, яка фіксує те, наскільки водій уважно стежить за дорогою, будуть обов'язковими для всіх транспортних засобів.

Крім цього в легкових автомобілях і фургонах встановлюватимуть системи утримання смуги, системи екстреного гальмування і поліпшені за результатами краш-тестів ремені безпеки.

У Єврокомісії сподіваються, що подібні заходи допоможуть до 2038 року відвернути щонайменше 140 000 важких травм і врятувати більше 25 000 життів, що наблизить ЄС до довгострокової мети – нульової смертності на дорогах.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло