Ryanair визнали однією з 10 найбрудніших компаній Європи

Ryanair визнали однією з 10 найбрудніших компаній Європи

Більше забруднюють повітря тільки теплові електростанції, що працюють на вугіллі

Ryanair визнали однією з 10 найбрудніших компаній Європи
фото pixabay.com

Ryanair Holdings стала однією з 10 європейських компаній, які найбільше забруднювали довкілля у 2018 році. Вперше у цей перелік потрапляє компанія, не пов’язана з вугільними електростанціями, пише Bloomberg.

Такі результати аналізу даних про викиди вуглецю оприлюднила в Брюсселі дослідницька група «Транспорт і навколишнє середовище». Група виявила, що викиди СО2 з боку Ryanair зросли на 6,9% минулого року.

Отримані дані підкреслюють, що внесок авіагалузі в кількість парникових газів зростає – з 2005 року її частка збільшилася приблизно на дві третини і, за прогнозами, продовжуватиме рости, оскільки польоти стають все більш доступними. Через 30 років авіагалузь стане найбільшим джерелом викидів, йдеться в дослідженні.

Ryanair на 9-му місці в списку забруднювачів Європі. Інші місця в топ-10 зайняті підприємствами, які виробляють електроенергію з вугілля.

Міжнародна організація цивільної авіації недавно взялася до вирішення проблеми викидів СО2 від авіагалузі. В організації  закликають компенсувати збільшення викидів СО2 шляхом висадження дерев або інвестицій у більш чисті технології.

Раніше повідомлялося, що Ryanair почне польоти з Одеси до Берліна вже з 28 жовтня цього року двічі на тиждень.

Крім того, лоукост почне польоти з Одеси та Харкова до Кракова, Вроцлава, Катовіце та Вільнюса вже влітку 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті