Південна Корея першою в світі запустить мережу 5G

Південна Корея першою в світі запустить мережу 5G

Мережі п'ятого покоління мають у 20 разів вищу швидкість передачі даних, ніж мережі 4G

Південна Корея першою в світі запустить мережу 5G
фото Shutterstock

Південна Корея стане першою країною в світі, яка запустить комерційну мережу зв’язку п’ятого покоління 5G, вступивши, таким чином у перегони із Китаєм, США і Японією, де також готуються впровадити нову технологію.

У п'ятницю, 5 квітня відбудеться запуск мережі 5G, а корейська компанія KT Corporation вже представила безлімітні тарифні плани для своєї мобільної мережі, повідомляє The Korea Times.

Мінімальна вартість пакета 5G в Південній Кореї складе близько $48 для всіх трьох операторів (SK Telecom, KT і LG U+). У базовий пакет входять 8-9 ГБ трафіку для операторів. Також тарифи включають безкоштовні міжнародні дзвінки в 185 країн світу і безкоштовні голосові дзвінки і текстові повідомлення всередині країни.

Пропускна здатність 5G вища, ніж у мережі LTE, а це значить, що одночасно користуватися мережею зможуть більше людей, додатків, розумних пристроїв і т.п.

«Наші базові станції 5G мають пропускну здатність понад 20 гігабіт на секунду, що в 5-6 разів більше, ніж у LTE, тому ми повністю зможемо задовольнити потреби користувачів, які інтенсивно використовують інтернет», – заявили представники KT Corporation.

Мережі п'ятого покоління можуть запропонувати в 20 разів вищу швидкість передачі даних, ніж мережі LTE 4G. Так, середня швидкість завантаження в мережах 5G доходить до 10 Гбіт/с. Середня швидкість завантаження даних в існуючих мережах LTE не перевищує 45 Мбіт/с.

Хоча запуск надшвидкої мережі, здається, визначна подія, однак три мобільних оператори, ймовірно, від гучних святкувань відмовляться через недавню пожежі в кабельному тунелі KT в Сеулі, що призвело до відключення мережі.

Всі три мобільних оператори мали провести прес-конференції, на яких продемонструвати роботу і результати тестування 5G, але всі вони скасували їх, заявивши, що настав час об'єднати зусилля для спільного усунення наслідків аварії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті