Фіскальна служба включила до переліку касових апаратів смартфони і планшети
До переліку реєстраторів розрахункових операцій внесені нові моделі

Державна фіскальна служба України внесла до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій 8 новітніх моделей програмних/програмно-технічних комплексів. Про це повідомили у відомстві.
Усі ці моделі призначені для реєстрації розрахункових операцій, які беруть участь в експериментальному проекті.
ДФС додала, що саме ці моделі застосовуватимуть користувачі-учасники експериментального проекту з впровадження інноваційних технологічних рішень для реєстрації розрахункових операцій. Їх використовуватимуть у сфері торгівлі, зокрема інтернет-торгівлі, громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу товарів та послуг, надання послуг із приймання готівки для подальшого переказу, перевезення пасажирів тощо.
До переліку новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, затверджених Мінфіном, увійшли новітні моделі 7 вітчизняних компаній – учасників експериментального проекту та система «E-Receipt (e-Чек) електронний чек», розроблена Державною фіскальною службою України.
В основу системи «E-Receipt (e-Чек) електронний чек» покладено принцип обов’язкової он-лайн фіскалізації чеків на сервері ДФС. Ця система є альтернативою традиційним РРО, адже може застосовуватися для реєстрації розрахункових операцій, і безкоштовною для користувачів.
Функціональні компоненти системи E-Receipt дозволяють суб’єкту господарювання – продавцю, застосовуючи персональні комп’ютери, планшети, смартфони, здійснювати реєстрацію розрахункових операцій та передавати звітну інформацію (чеки, z-звіти) до ДФС, покупцю – переглядати інформацію щодо чеків в електронному кабінеті.
Вона інтегрується з іншими системами ДФС, а також з іншими бухгалтерськими програмами користувача.
Новітні моделі, включені до Держреєстру РРО, пропонують використати в тестовому режимі всім суб’єктам господарювання, які виявили зацікавленість щодо участі в експериментальному проекті.
Триватиме експериментальний проект до 31 грудня 2019 року. За його результатами Мінфін прийме рішення щодо новітніх моделей, які не підлягатимуть зняттю з реєстрації, та відповідно будуть рекомендовані до промислової експлуатації.
З Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій, що включає новітні моделі, можна ознайомитися за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/320822.html.
Раніше Mind писав, що ДФС запустила новий сервіс з автоматичного заповнення декларації.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].