UniCredit виплатить США штраф у $1,3 млрд через порушення санкцій

UniCredit виплатить США штраф у $1,3 млрд через порушення санкцій

Італійська фінустанова проводила нелегальні трансакції з Іраном та іншими країнами

UniCredit виплатить США штраф у $1,3 млрд через порушення санкцій
фото DR

Італійський банк UniCredit погодився виплатити $1,3 млрд у межах врегулювання справи про порушення американських санкцій щодо Ірану та низки інших країн. Про це повідомляє Reuters з посиланням на офіційну владу США.

Банк визнав себе винним у порушенні американського закону й уклав угоду з американським Мін'юстом щодо компенсації збитків.

UniCredit визнав провину в скоєнні мільярдів нелегальних трансакцій з Іраном, Кубою, М'янмою, Лівією, Суданом і Сирією в період із 2002 по 2011 рік.

США регулярно штрафують великі банки за ведення трансакцій у порушення санкцій законодавства; зазвичай штрафи становлять від кількох мільйонів до мільярдів доларів. Найбільший штраф у сумі $8,9 млрд виплатив BNP Paribas у 2014 році.

Як повідомлялося, США оголосили іранський Корпус вартових ісламської революції терористичною організацією. Таке рішення дозволить Вашингтону вводити візові та фінансові санкції проти будь-яких іноземних компаній і приватних осіб, які мали ділові стосунки з представниками корпусу.

Нагадаємо: UniCredit має намір купити Commerzbank, оскільки в останнього виникли проблеми в переговорах із Deutsche Bank.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті