Hulu викупила в AT & T 9,5% своїх акцій за $1,43 млрд

Hulu викупила в AT & T 9,5% своїх акцій за $1,43 млрд

Майже 60% Hulu належить компанії Walt Disney Co., ще 30% – Comcast Corp., відтепер у межах угоди вона оцінена в $15 млрд

Hulu викупила в AT & T 9,5% своїх акцій за $1,43 млрд
Фото: Shutterstock

Американський сервіс потокового відео Hulu викупив 9,5% своїх акцій у телекомунікаційній компанії AT&T за $1,43 млрд. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Майже 60% Hulu належить компанії Walt Disney Co., а ще 30% – компанії Comcast Corp., відтепер у межах угоди Hulu оцінена в $15 млрд.

Угода не вимагала схвалення регуляторів і третіх сторін і була одночасно укладена й закрита,.

AT&T успадкувала частку в Hulu внаслідок покупки Time Warner Inc. минулого року, і відразу заявила про плани її продажу. Time Warner придбала частку в Hulu у 2016 році, і тоді відеосервіс був оцінений у $5,8 млрд.

Для порівняння: ринкова капіталізація Netflix – конкурента Hulu – становить майже $150 млрд.

Число передплатників Hulu швидко зростає – наприкінці 2018 року їх було 25 млн. Кількість передплатників Netflix складає приблизно 130 млн.

Власники Hulu – Disney і Comcast – мають обговорити питання, яким чином вони поділять між собою викуплені 9,5% акцій Hulu, пише The Wall Street Journal із посиланням на представника Hulu.

У заяві AT&T відзначається, що компанія направить надходження від продажу частки в Hulu на часткове погашення боргу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло