Lockheed Martin випустив серію парфумів з ароматом космосу

Lockheed Martin випустив серію парфумів з ароматом космосу

Космос, за інформацією бувалих космонавтів, пахне свіжим грунтом

Lockheed Martin випустив серію парфумів з ароматом космосу
Lockheed Martin

Компанія Lockheed Martin випустила лімітовану серію парфуму «Vector» зі справжнім запахом космосу. І хоча може здатися, що це першоквітневий жарт – але аромат дійсно існує. Компанія навіть представила його журналістам, пише Техкульт.

«Аромат має глибоку металеву основу, з нотками чистоти і стерильності високотехнологічного обладнання, відтіненого вогненним присмаком пару, який розсіюється в атмосфері», – випливає з опису «Vector».

Саме таку комбінацію запахів вловив астронавт Тоні Антонеллі, за його словами, коли вперше зустрічав посадковий модуль з космонавтами – вони привезли цей аромат космосу з собою.

Тоні Антонеллі в 2009 і 2010 роках пілотував шаттли «Діскавері STS-119» і «Атлантіс STS-132», а зараз працює провідним фахівцем у проекті з розробки нового корабля «Оріон» у компанії Lockheed Martin.

Журналісти, яким довелося дегустувати аромат, навели порівняння, що він схожий на запах з пакету свіжого садового грунту. Плюс аромати «весни, вітерцю, нагрітого на сонці листя».

Lockheed Martin – американська компанія, що спеціалізується в галузі авіабудування, авіакосмічної техніки та суднобудування.

Як повідомлялося, Lockheed Martin отримала багатомільйонний контракт на розробку гіперзвукової зброї.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло