Lockheed Martin випустив серію парфумів з ароматом космосу

Lockheed Martin випустив серію парфумів з ароматом космосу

Космос, за інформацією бувалих космонавтів, пахне свіжим грунтом

Lockheed Martin випустив серію парфумів з ароматом космосу
Lockheed Martin

Компанія Lockheed Martin випустила лімітовану серію парфуму «Vector» зі справжнім запахом космосу. І хоча може здатися, що це першоквітневий жарт – але аромат дійсно існує. Компанія навіть представила його журналістам, пише Техкульт.

«Аромат має глибоку металеву основу, з нотками чистоти і стерильності високотехнологічного обладнання, відтіненого вогненним присмаком пару, який розсіюється в атмосфері», – випливає з опису «Vector».

Саме таку комбінацію запахів вловив астронавт Тоні Антонеллі, за його словами, коли вперше зустрічав посадковий модуль з космонавтами – вони привезли цей аромат космосу з собою.

Тоні Антонеллі в 2009 і 2010 роках пілотував шаттли «Діскавері STS-119» і «Атлантіс STS-132», а зараз працює провідним фахівцем у проекті з розробки нового корабля «Оріон» у компанії Lockheed Martin.

Журналісти, яким довелося дегустувати аромат, навели порівняння, що він схожий на запах з пакету свіжого садового грунту. Плюс аромати «весни, вітерцю, нагрітого на сонці листя».

Lockheed Martin – американська компанія, що спеціалізується в галузі авіабудування, авіакосмічної техніки та суднобудування.

Як повідомлялося, Lockheed Martin отримала багатомільйонний контракт на розробку гіперзвукової зброї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті