Угорський прем’єр Орбан пропонував Польщі розділити територію України – Нітрас

Угорський прем’єр Орбан пропонував Польщі розділити територію України – Нітрас

Польський політик стверджує, що Орбан мріє про перегляд кордонів Європи

Угорський прем’єр Орбан пропонував Польщі розділити територію України – Нітрас
Facebook Orbán Viktor

Прем’єр-міністр Угорщини пропонував Польщі взяти участь у розподілі території України, – заявив польський політик Славомір Нітрас.

«Віктор Орбан переконував нас, щоб під час української кризи зайняти землю і поділитися нею. Він мріє про перегляд кордонів у Європі, як Владімір Путін», – сказав політик польської опозиційної партії «Громадянська платформа» Славомір Нітрас в інтерв’ю для порталу Onet.pl. Про це передає Польське Радіо.

«Ми не хочемо, щоб дії окремих політиків призвели до дестабілізації Європи. Я знаю Віктора Орбана. Він людина освічена, знає багато мов, уміє поводитися серед міжнародних еліт. Орбан – спритний політик», – сказав Славомір Нітрас.

При цьому він вважає, що Угорщина – «небезпечна країна», тому що угорці мріють про зміну тих кордонів, які було встановлено після Другої світової.

«Орбан мріє про таку зміну, я це знаю. Він хоче бути, як Владімір Путін. Угорщина – це країна з великим комплексом», – сказав Славомір Нітрас. Він пояснює це явище тим, що Угорщина шукає компенсації за великі втрати, яких вона зазнала після війни.

«Орбан дуже небезпечний і дуже при цьому дуже розумний», – підкреслив польський політик.

Нагадаємо: нещодавно партію угорського прем'єра Орбана виключили з найбільшої фракції Європарламенту через «антиєвропейську політику».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті