NBT і Total Eren залучили на 2 етапі проекту вітропарку «Сиваш» 107 млн євро

NBT і Total Eren залучили на 2 етапі проекту вітропарку «Сиваш» 107 млн євро

Компанія Integrites стала юридичним партнером 2 етапу фінансування цього проекту

NBT і Total Eren залучили на 2 етапі проекту вітропарку «Сиваш» 107 млн євро
Фото: УНІАН

Клієнти Integrites – норвезька компанія з розвитку вітрової енергетики NBT і французька енергетична компанія Total Eren – 8 квітня уклали угоду щодо другого етапу проектного фінансування будівництва вітропарку «Сиваш» потужністю 250 Мвт у Херсонській області. Про це повідомила Mind компанія Integrites.

Ця угода про фінансування на суму 107,6 млн євро була підписана з синдикатом банків. Серед них – Black Sea Trade and Development Bank (30 млн євро), Proparco (близько 42 млн євро), Finnfund та IFU (15 млн євро кожен) та Nordic Environment Finance Corporation (NEFCO) (5 млн євро).

Додамо, що сума залученого фінансування для всього проекту складає 262,6 млн євро.

Крім цього, конгломерат із Саудівської Аравії AlGihaz придбав міноритарний пакет акцій і став партнером проекту разом з Total Eren.

Integrites надала в межах угоди консультації NBT та Total Eren щодо усіх питань у рамках українського права.

Зокрема, підтримка  Integrites включала переговори з вищезазначеними міжнародними банками, консультації щодо місцевих статутних вимог та комунікацію з Національним банком України щодо усіх питань, пов’язаних з проектом.

«Ми вітаємо закриття першого масштабного проектного фінансування у сфері альтернативної енергетики в Україні. Підписання другого етапу за участю чотирьох нових міжнародних фінансових установ та одним новим співвласником свідчить про якість проекту та високий інтерес з боку іноземних інвесторів, що сприяє покращенню інвестиційного клімату України», – заявив Олексій Фелів, керуючий партнер  Integrites.

Нагдаємо, Integrites також виступила юридичним радником NBT та Total Eren щодо першого етапу проектного фінансування, який включав кредит у розмірі 155 млн євро, основну частину якого надав ЄБРР. При цьому кредит ЄБРР склав 75 млн євро, Green for Growth Fund (GGF) та Netherlands Development Finance Company (FMO) разом надали 75 млн євро. Паралельно кредит у розмірі 5 млн євро надала Nordic Environment Finance Corporation (NEFCO).

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло