Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Світовий банк назвав ключові реформи в Україні з 2014 року

Світовий банк назвав ключові реформи в Україні з 2014 року

СБ наголосив, що низка інших важливих реформ «тривалий час стримувалася впливовими колами, які й надалі продовжують їм протидіяти»

Світовий банк назвав ключові реформи в Україні з 2014 року
фото www.facebook.com/WorldBankUkraine

Протягом останніх п’яти років Україні довелося зіткнутися з низкою гострих проблем у сфері політики, безпеки та економіки, втім за цей час було реалізовано низку реформ у різних сферах. Про це йдеться в новому огляді Світового банку.

Зазначається, що до ключових реформ, реалізованих після 2014 року, належать: значна фіскальна консолідація, перехід на гнучкий валютний курс, реформування тарифів на енергоносії та системи соціальної допомоги, забезпечення більшої прозорості державних закупівель, спрощення регулювання бізнесу.

Світовий банк наголошує, що інші важливі реформи, які включають: стабілізацію та реструктуризацію банківського сектору, схвалення  пакету реформ у сфері охорони здоров’я, створення антикорупційних органів і впровадження декларування майна та доходів посадовими й службовими особами держави – тривалий час стримувалися впливовими колами, які й надалі продовжують протидіяти реформам.

«У перспективі Україні необхідно здійснювати реформи за багатьма напрямками, щоб забезпечити стале відновлення економіки та загальне процвітання», – йдеться в огляді.

Нагадаємо: Україна приєдналася до Світового банку в 1992 році. За понад 27 років співпраці загальна сума зобов’язань банку перед Україною сягнула майже $12 млрд в рамках приблизно 70 проектів і програм.

У березні 2014 року, після отримання запиту від eряду України, група Світового банку оголосила про свою підтримку програми реформ, метою яких є переведення економіки країни на шлях сталого розвитку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті