Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
Російські пранкери зателефонували Макрону від імені Зеленського

Російські пранкери зателефонували Макрону від імені Зеленського

Макрон, сам того не бажаючи, став жертвою політичного розіграшу

Російські пранкери зателефонували Макрону від імені Зеленського

Російські пранкери «Вован» і «Лексус» зателефонували президенту Франції Емануелю Макрону від імені переможця українських президентських виборів Володимира Зеленського, повідомляє агентство Reuters.

15-хвилинну розмову 24 квітня опублікували у YouTube.

На початку розмови Макрон привітав «Зеленського» з перемогою на виборах і побажав добре її відзначити. «Зеленський» подякував французькому президенту. Потім учасники розмови почали обговорювати політичні питання. Так, пранкери заявили про необхідність встановити діалог з Росією. Макрон ідею підтримав.

«Пан Порошенко був не найкращою фігурою для мінського формату, – сказав один з жартівників від імені Зеленського. – Я думаю, він навмисне тягнув з укладенням мирного договору і з завершенням конфлікту».

Макрон натомість висловив надію на те, що його співрозмовник докладе максимум зусиль для реалізації мінських домовленостей.

«Зеленський» пожартував, що перемога у 73% голосів нагадує результати виборів у Росії, коли перемагав Путін. У відповідь Макрон жартівливо зауважив, що Україна не була схожа на Росію принаймні в одному: «Ви ще не кинули всіх суперників до в’язниці».

На завершення розмови «Зеленський» повідомив, що збирається «відзначати перемогу шампанським, але не так бурхливо», як його попередник, і привітав свого французького колегу зі святом Пасхи.

У адміністрації Макрона відмовилися коментувати Reuters відео, не підтвердивши, але й не заперечивши автентичність запису.

Вован і Лексус – відомі російські пранкери, жертвами яких ставали чимало відомих людей та світових політиків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті