Захворіло у світі
1,362,936
Померло у світі
76,373
Вилікувалось у світі
292,188
Захворіло в Україні
1462
Померло в Україні
45
Вилікувалось в Україні
28
Occidental покращила умови покупки Anadarko

Occidental покращила умови покупки Anadarko

Нові умови покликані зробити пропозицію Occidental ще більш вигіднішою для Anadarko, ніж та, яку на початку квітня зробила їй компанія Chevron і яка вже була схвалена акціонерами Anadarko

Occidental покращила умови покупки Anadarko
фото facebook.com/AnadarkoPetroleumCorporation

Американська нафтова компанія Occidental Petroleum внесла зміни в пропозицію про покупку свого конкурента Anadarko Petroleum за $38 млрд. Нові умови покликані зробити пропозицію Occidental ще більш вигіднішою для Anadarko, ніж та, яку на початку квітня зробила їй компанія Chevron і яка вже була схвалена акціонерами Anadarko.

Про це пише «Коммєрсант «.

За нових умов Occidental як і раніше готова заплатити за кожну акцію Anadarko $76, але при цьому виплатить більше готівкою – 78% вартості однієї акції, тобто $59. Інша частина буде виплачена акціями Occidental.

У такому вигляді обсяг пропозиції Occidental стає на 23,3%, або на $7 млрд, більше пропозиції Chevron. Крім того, Occidental скасувала попередню умову, яка вимагала обов'язкового отримання згоди на цю угоду своїх акціонерів.

Таким чином, ті акціонери Occidental, які виступали проти цього злиття, тепер не зможуть вплинути на його результат. В Anadarko підтвердили отримання поліпшеної пропозиції Occidental і мають намір розглянути її найближчим часом.

Раніше повідомлялось, що Occidental запропонувала купити Anadarko за $38 млрд.

Нагадаємо: раніше в квітні цього року, американська енергетична компанія Chevron повідомила, що купить свого конкурента Anadarko за $33 млрд, які будуть виплачені грошима і акціями. Мета угоди – зміцнити свою присутність у Пермському басейні та наростити бізнес СПГ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію