Захворіло у світі
5,731,837
Померло у світі
356,606
Вилікувалось у світі
2,376,542
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Трамп відклав введення мит на імпорт європейських і японських авто на півроку

Трамп відклав введення мит на імпорт європейських і японських авто на півроку

У цей час будуть вестися переговори з країнами, з яких ввозяться автомобілі, для укладення взаємовигідних угод

Трамп відклав введення мит на імпорт європейських і японських авто на півроку
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп у п'ятницю оголосив про те, що введення мит на імпорт автомобілів з Євросоюзу, Японії та інших країн буде відкладено на 180 днів з метою проведення переговорів, а також щоб уникнути відкриття ще одного фронту в торговій війні з ключовими союзниками, передає Bloomberg.

Міністерство торгівлі США в лютому надало главі держави результати оцінювання можливої загрози для національної безпеки з боку імпорту автомобілів.

Трамп повинен був до суботи прийняти рішення, як реагувати на висновки відомства – ввести мита на імпорт автівок чи відкласти будь-які заходи.

У заяві, опублікованій на сайті Білого дому, Трамп зазначив, що згоден з висновком міністерства про те, що імпорт автомобілів і деяких запасних частин становить загрозу безпеці країни.

«Я прийняв рішення доручити представнику США на торгових переговорах проведення переговорів щодо торгових угод з метою усунути загрозу погіршення національної безпеки в зв'язку з імпортом автомобілів і деяких автозапчастин з Євросоюзу, Японії і будь-якої іншої країни, на розсуд торгового представника, і повідомити мені про хід таких переговорів протягом 180 днів», – зазначив Трамп.

Він вважає, що високі показники експорту європейських автовиробників, в першу чергу, німецьких автоконцернів досягаються за рахунок «нечесних способів ведення торгівлі». В лютому він заявив, що має намір протягом найближчих трьох місяців ввести на автомобілі, що імпортуються в США з ЄС, штрафні мита в розмірі до 25%, якщо Євросоюз не почне переговори про вільну торгівлю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті