Інавгурацію Зеленського відвідають п'ять президентів – МЗС

Інавгурацію Зеленського відвідають п'ять президентів – МЗС

МЗС назвало іноземних політиків, які підтвердили свої наміри прибути на інавгурацію Зеленського

Інавгурацію Зеленського відвідають п'ять президентів – МЗС
Володимир Зеленський
Фото: УНІАН

Речниця міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко оприлюднила в Twitter дані про іноземних політиків, які підтвердили свої наміри приїхати на інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського.

За її словами, на церемонію інавгурації прибудуть п'ять президентів: Латвії, Литви, Естонії, Грузії та Угорщини, а також віце-президент Туреччини, прем'єр-міністр Молдови, віце-прем'єри Білорусі, Румунії, Словаччини та Болгарії, міністр енергетики США, міністр оборони Канади, міністр з питань Європи з Франції, глава МЗС Польщі, а також ще понад 40 інших високих представників.

Нагадаємо, що від ФРН на інавгурацію прибуде екс-президент Крістіан Вульфф (Christian Wulff).

Додамо, що Володимир Зеленський пообіцяв у суботу створити «незручності» Верховній Раді України через рішення про призначення дати його інавгурації на понеділок, 20 травня.

«Друзі, ви знаєте, що інавгурацію президента України призначено на 20 травня. Ви пам'ятаєте всі, ми наполягали, щоб інавгурація відбулась саме 19 травня, щоб це був вихідний день, щоб не створювати проблеми і транспортні затори для киян. Ну, вже Рада як проголосувала – так проголосувала, що тут скаржитись», – сказав він у відеозверненні, оприлюдненому в Facebook.

Зеленський зазначив, що на інавгурації буде багато іноземних гостей, тому значна частина Києва буде перекрита. «Тому ми і хотіли, щоб це було 19 травня, у вихідний день. Вибачте, будь ласка, вибачте всі, вибачте нас, вибачте Верховну Раду. Верховна Рада створила незручності нам, ми, обіцяю, зробимо їм», – додав Зеленський.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті