Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Маск їде до Лас-Вегаса: The Boring Company отримала перше комерційне замовлення на $48,7 млн

Маск їде до Лас-Вегаса: The Boring Company отримала перше комерційне замовлення на $48,7 млн

Компанії Маска доручили збудувати тунель для перевезення людей у Лас-Вегасі

Маск їде до Лас-Вегаса: The Boring Company отримала перше комерційне замовлення на $48,7 млн
фото twitter.com/boringcompany

The Boring Company Ілона Маска отримала свій перший комерційний проект- компанія будуватиме  підземну систему для перевезення людей в Лас-Вегасі за $48,7 млн. Про це повідомляє The Wired.

З тих пір, як два з половиною роки тому Ілон Маск жартома написав про створення своєї The Boring Company, компанія встигла пробурити один тестовий тунель; взяти участь як мінімум в одній гучній прес-конференції з мером Чикаго; пообіцяти фанам бейсбольної команди Dodgers, що їм легше буде діставатись до стадіону; пройти через судову тяганину з жителями Лос-Анджелесу (які не хотіли сусідства із тунелем) і завершити принаймні дві дуже тривалі екологічні експертизи для проектів у Меріленді та Лос-Анджелесі.

Але у The Boring Company ніколи не було комерційних замовлень. Досі. Компанія Маска отримала перше комерційне замовлення на будівництво підземної системи для перевезень людей у Лас-Вегасі за $48,7 млн. Контракт з компанією уклав Las Vegas Convention Center – комплекс, в якому проводяться конференції, виставки, концерти та інші заходи. Наразі цей центр знаходиться в процесі будівництва.

Як повідомляла сама компанія, її система Loop складається з автономних електрокарів з акумуляторним живленням на 8-16 пасажирів, що рухаються на швидкості до 150 миль на годину (241 км/год).

Компанія Маска має вирішити проблему з пересуванням відвідувачів всередині комплексу, BoCo збудує тунелі, які поєднуватимуть різні виставкові зали.

Крім того, компанія Маска пообіцяла збудувати систему ескалаторів та ліфтів для кожної з трьох майбутніх станцій, забезпечити освітлення тунелів, систем електроживлення і відеоспостереження, Wi-Fi та вентиляційної системи.

Конференц-центр планує приурочити відкриття Loop до виставки CES 2021.

З огляду на те, що амбітні плани Маска не завжди вдається реалізувати в життя вчасно (або і взагалі реалізувати), компанія-замовник вирішила убезпечити себе та прописала у контракті низку умов, серед яких поетапна виплата. Таким чином, BoCo отримає 100% оплати тільки коли пропускна здатністьь тунелів складе 4 400 пасажирів на годину.

Нагадаємо: у грудні минулого року Ілон Маск урочисто відкрив свій перший швидкісний підземний тунель під Лос-Анджелесом , хоча і з запізненням.

Перший тунель компанії під Лос-Анджелесом вже був готовий наприкінці листопаду. Ілон Маск опублікував у Twitter  відеозапис із першого у світі підземного тунелю для нового швидкісного транспорту. Відкриття планувалось на 10 грудня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті